Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elite Screens |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | Electric85X |
projekčné plátno 2,16 m (85") 16:10 • Typ pohonu: Motorizované, Uhlopriečka: 2,16 m (85"), Viditeľná obrazovka výška ( H ): 183,1 cm, Viditeľná obrazovka výška ( H ): 114,4 cm, Natívny pomer strán: 16:10 • Farba: Biela
302,28 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Výkon | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 85 m |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 1144 cm |
| Viditeľná obrazovka výška ( H ) | 1831 cm |
| Uhlopriečka | 216 cm |
| Celková veľkosť obrazovky ( výška x šírka ) | 114.4 x 183.1 cm |
| Typ pohonu | Motorizované |
| Diaľkovo ovládané | |
| Zväčšenie obrazu | 1.1 |
| Pozorovací uhol | 180 ° |
| Dizajn | |
| Spôsob montáže | Múr |
| Typ rámčeka | Skladací rám |
| Okraje | 60 cm |
| Čierny okraj | 102 cm |
| Farba | Biela |
| Farba skrine | Biela |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 1907 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Výška | 1484 mm |
| Hmotnosť | 8300 kg |
| Obsah balenia | |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | |